Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Šiauliuose vyko Štabo mokymai „Speigas 2012”

2012-12-19
image

Gruodžio 18 - 19 dienomis Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6 - osios rinktinės kariai dalyvo štabo mokymuose „Speigas 2012".


Mokymų metu kariai tobulino sprendimo priėmimo procesą planuojant operacijas ir užtikrinant šio proceso nenutrūkstamumą. „Štabo karininkai pagal savo funkcines sritis atliko pavestas užduotis, ruošė vietovės, priešo vertinimus. Šiuos mokymus organizavo ir stebėjo KASP štabas.


„Štabo karininkai privalo ne tik vykdyti kasdienines veiklos užduotis, bet ir būti pasiruošę planuoti operacijas ir jas vykdyti. Nuolatinis įgūdžių tobulinimas ir treniruotės leidžia ugdyti kompetentingą ir profesionalų štabo kolektyvą", - štabo mokymų metu sakė Rinktinės štabo viršininkas majoras Linas Idzelis.


„Tokios pratybos yra svarbios, nes jos ugdo karių profesionalumą, skatina tobulėti valdymo ir vadovavimo lygiuose. Šiais metais Rinktinės štabas nėra vertinamas, praėjo tik vieneri metai nuo jos įsteigimo. Nuolat vykdysime panašius mokymus ir ateityje, tik jų pagalba užpildysime sprendimo priėmimo proceso spragas", - pratybas komentavo rinktinės štabo karininkas kapitonas Marius Krikščiūnas.


KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė yra viena iš šešių KASP rinktinių, kurioje šiuo metu tarnauja apie 600 karių savanorių bei apie 60 profesinės tarnybos karių ir civilių tarnautojų. Prajėsusių metų spalio mėnesį atkurta rinktinė šiandien sėkmingai vykdo karių savanorių kovinį rengimą, atlieka kitas užduotis. Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vado pareigas eina pulkininkas leitenantas Egidijus Budraitis. Rinktinę sudaro štabas įsikūręs Šiaulių mieste ir 8 pėstininkų kuopos dislokuotos Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose, Kelmėje, Pakruojyje, Joniškyje.

 

Parengė: kpt. Alfonsas Bičkus Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės štabo S5 skyriaus viršininkas. Nuotraukos autoriaus.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media