Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Gruodžio mėnesio Savanorio numeris

2012-12-21
image

Naujame „Savanorio" numeryje Nr. 12 (444) skaitykite KASP vyriausiojo puskarininkio srž. mjr. Dariaus Masiulio straipsnį apie šiais metais vykusias savanorių mokymo reformas „Veiklos prioritetas - savanorių karinis mokymas" (1, 3 psl.)

Šiame numeryje taip pat rasite įdomu interviu su Sausumos pajėgų vyriausiuoju puskarininkiu srž. mjr. Osvaldu Žurausku apie patirtus įspūdžius šiemet lankantis KASP padalinių pratybose - „Su savanoriais - petys į petį" (3 psl.)
2 psl. publikuojamas Neringos Safonovienės iš Prisikėlimo rinktinės straipsnis apie Šiaulių jaunimo mokyklos ketinimus - „Nori vadintis Normundo Valterio vardu".
4 psl. publikuojama KASP viešųjų ryšių karininko vyr. ltn. Tomo Pakalniškio informaciją apie Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre vykusį kulkosvaidininkų kursą.
4-8 psl. spausdinami PAG-16 visuomenės informavimo karininkės vyr. ltn. Indrės Sėjonienės įspūdžiai iš misijos Goro provincijoje „40 dienų Afganistane".
6 psl. skaitykite „Savanorio" redaktoriaus ats. kpt. Vytauto Voverio istorinį tekstą apie Nepriklausomos Lietuvos kariuomenės Ryšių bataliono puskarininkius ir karo bei pokario metais susiklosčiusius jų likimus.
Laikraštyje kaip ir visada atrasite daug informacijos apie KASP padalinių veiklą visose pajėgose - karių kovinį rengimą, pratybas, dalyvavimą visuomeniniuose ir sporto renginiuose. (2,3,4,7,8 psl.).

 

Savanorio numeris

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media