Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujos savanorių rinktinės kariai su šv. Kalėdomis pasveikino vaikus

2011-12-27
image

Gruodžio 23 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės štabo kariai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų laikino apgyvendinimo tarnyboje ir su šv. Kalėdomis pasveikino ten gyvenančius vaikus.
„Laikino apgyvendinimo namuose šiuo metu gyvena apie 70 žmonių - vieni su šeimomis, kiti vieniši žmonės, neturintys gyvenamojo būsto ir neišgalintys jo įsigyti. Dauguma žmonių laukia eilėje dėl socialinio būsto gavimo, tačiau šiuo metu jų yra suteikiama labai ribotai", -pažymėjo socialinio darbo organizatorė Danutė Bogušienė. „Džiugu, kad Jūs aplankėte mus ir suteikėte mažytę laimės akimirką čia gyvenantiems vaikams", - džiaugėsi socialinio darbo organizatorė.
„Šios šventės priverčia mus visus susimąstyti apie kitų žmonių likimus, jų netektis ir pasidalinti savo gerumu su kitais. Juk tai nieko nekainuoja, tereikia tik mažo lašelio širdies", - savo mintimis pasidalino rinktinės vadas majoras Egidijus Budraitis.
KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė atkurta 2011 m. spalio 3 d., jos štabas yra įsikūręs Šiauliuose. Nuo 2012 metų pradžios rinktinę sudarys rinktinės štabas ir 7 Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose, Kelmėje, Joniškyje ir Pakruojyje dislokuotos kuopos, kurios bus perimtos iš KASP Žemaičių apygardos 3-iosios ir KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinių. Rinktinė tęs 1996-2001 m. veikusios Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės tradicijas. Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų laikino apgyvendinimo namai - rinktinės štabo kaimynai, todėl tikimasi, jog šios įstaigos lankymas taps gražia kasmetine tradicija puoselėjant žmogiškąsias vertybes.

 

Kpt. A. Bičkaus informacija

 

2013-01-26 17:43

qhupru

AbfVSP iolsbtpqrlsv
2013-01-26 17:42

xobfdg

DaREPI ywscgbosylbi
2013-01-26 05:26

Missy

An Apple A4 processor gives the iPhone four adqauete computing power to handle demanding applications without effort. The quality of this processor can't be disputed based mostly on the indisputable fact that Apple selected to utilise the same piece of kit inside their revolutionary iPad.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media