Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Savanorio Artūro Sakalausko futbolo turnyras

 

1999 m. taurės laimėtoja - Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė
2000 m. taurės laimėtoja - Dainavos apygardos 1-oji rinktinė
2001 m. taurės laimėtoja - Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė
2002 m. taurės laimėtoja - Dainavos apygardos 1-oji rinktinė
2003 m. taurės laimėtoja - Dainavos apygardos 1-oji rinktinė
2004 m. taurės laimėtoja - Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė
2005 m. taurės laimėtoja - Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė
2006 m. taurės laimėtoja - Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė
2007 m. taurės laimėtoja - Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė
2008 m. taurės laimėtoja - Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė

2009 m. taurės laimėtoja - Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė

2010 m. taurės laimėtoja - Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė

2011 m. taurės laimėtoja - Vyčio apygardos 5-oji rinktinė

 

2012 m. taurės laimėtoja - Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė

 

2013 m. taurės laimėtoja - Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė

 

2014 m. taurės laimėtoja -

 

2015 m. taurės laimėtoja - Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė
 

 

 

 

SAVANORIO ARTŪRO SAKALAUSKO FUTBOLO TURNYRO

NUOSTATŲ PROJEKTAS

 

1. Tikslas

Varžybos rengiamos savanorio A. Sakalausko žūties metinėms paminėti, siekiant gerinti karių fizinį pasiengimą, populiarinti sportą, plėsti sportinius ryšius tarp KASP padalinių.

 

2. Varžybų laikas, vieta

2.1. Atrankinės varžybos vyksta gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Finalinės varžybos vyksta rugpjūčio 21-22 d.

2.2. 1/8 varžybos turi įvykti iki liepos 28 d., 1/4 varžybos iki rugpjūčio 11 d.

 

3. Dalyviai

3.1. Rinktinės komandai gali atstovauti tik jos padaliniams priklausantys profesinės karo tarnybos kariai ir kariai savanoriai.

3.2. Komandos vadovas prieš varžybas turi pateikti varžybų vyr. teisėjui komandos vardinę paraišką ir dalyvių asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

3.3. Komandą sudaro 16 žaidėjų (vartininkas, 10 aikštės ir 5 atsarginiai žaidėjai)

 

4. Teisėjavimas

4.1. Atrankinių varžybų vyr.teisėją skiria rinktinė – aikštės šeimininkė.

4.2. Atrankinių varžybų aikštės teisėjus ir sekretoriatą skiria rinktinė – aikštės šeimininkė.

4.3. Finalinių varžybų aikštės teisėjus ir sekretoriatą skiria finalą organizuojanti Dainavos apygardos 1-oji rinktinė.

 

5. Varžybų reglamentas

5.1. Atrankinės varžybos vykdomos pagal olimpinę vieno minuso sistemą. Komandos burtų keliu skirstomos į poras (Dainavos apygardos 1-oji rinktinė patenka be atrankinių varžybų į finalinį turnyrą kaip praeitų varžybų nugalėtoja).

5.2. 1/8 ir 1/4 susitikimuose namuose žaidžia komandos, porose nurodytos pirmos.

5.3. Komandos, patekusios į pusfinalį (1/2), žaidžia finaliniame turnyre. Pusfinalių poros nustatomos burtų keliu, finalinio turnyro mandatinės komisijos metu.

5.4. Varžybos vykdomos pagal FIFA patvirtintas taisykles.

 

6. Apdovanojimas

Komanda nugalėtoja apdovanojama pereinamuoju prizu, įsteigtu Lietuvos Laisvės kovų sąjūdžio Pietų srities partizanų, ir diplomu, komandos prizininkės ir komandų nariai – diplomais.

 

7. Komandų finansavimas

Išlaidas, susijusias su komandų siuntimu (kelionė, maitinimas) į atrankines ir finalines varžybas, apmoka siunčiantis padalinys.

 

8. Rezultatų paskelbimas

Pasibaigus atrankinėms varžyboms rinktinė – aikštės šeimininkė atsiunčia varžybų protokolą KASP štabo S5 skyriui, tačiau ne vėliau kaip 5 dienos po varžybų pabaigos.

 

9. Paraiškos

9.1. Rinktinė – aikštės šeimininkė siūlomą varžybų laiką ir vietą praneša komandai varžovei ne vėliau kaip 10 dienų iki varžybų pradžios.

9.2. Komandos, patekusios į finalines varžybas, preliminarias vardines paraiškas varžyboms ir nakvynei atsiunčia Dainavos apygardos 1-ajai rinktinei iki rugpjūčio 13 d.

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2016-08-09
Sprendimas: Fresh Media