Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2018 naujienos

Tradicinis kalėdinis tinklinio turnyras
2018-12-14
img
Klaipėdoje vyko tradicinis rinktinės Kalėdinis tinklinio turnyras. Nors dėl vykstančių pratybų šiemet negalėjo jame dalyvauti dvi komandos, azarto ir įnirtingų kovų netrūko. Trečią vietą, nugalėję ŠAK komandą, iškovojo 306 LPK. Šių metų finale, kaip ir pernai, susitiko 302 LPK ir 305 LPK. Nors kova buvo atkakli, daugkartinių čempionų iš sosto nuversti nepavyko. Antroji vieta - 302 LPK, pirmieji - 305 LKP. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname prizininkus!
null
Karinis paradas Vilniuje
2018-11-24
img

 

Lapkričio 24 dieną Vilniuje atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-mečio renginiai užbaigti ispūdinga karių rikiuote ir kariniu paradu. Beveik 2000 žygiavusių bei karinę techniką vairavusių karių ir 80 karinės technikos vienetų pademonstravęs paradas gali vadintis didžiausiu kariniu renginiu atkurtos Nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Parade dalyvavo ir KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės būrys su kovine vėliava.

Plačiau apie renginį: http://kariuomene.kam.lt/lt/kariuomenes_atributika/naujienos_1887/atkurtos_kariuomenes_simtmeti_vilniuje_palydejo_karinis_paradas_ir_tukstanciai_zmoniu.html?pbck=30

 

null
Kariuomenės dienos paradas Klaipėdoje
2018-11-22
img

Lapkričio 22 d. Klaipėdoje iškilmingai paminėtas atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmetis.

null
"Neptūno" sveikinimas rinktinei
2018-11-18
img

Lapkričio 18 d. "Švyturio" arenoje per varžybų tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Vilniaus "Ryto" didžiąją pertrauką, mūsų miesto komanda pasveikino Lietuvos kariuomenę ir KASP Žemaičių apygardos 3-ąją rinktinę su artėjančiu atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmečiu ir įteikė atminimo dovaną - 9 numeriu pažymėtus marškinėlius su komandos narių parašais.

null
Renginys Tauragėje
2018-11-15

Lapkričio 15 d. Tauragės profesinio rengimo centre vyko atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmečio minėjimo renginys. Renginyje dalyvavo Tauragės profesinio rengimo centro, Tauragės Žalgirių ir Versmės, Skaudvilės, Žygaičių gimnazijų moksleiviai. Renginį organizavo Tauragės profesinio rengimo centras kartu su KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 307 LPK ir KPKT Tauragės poskyriu. Renginio metu moksleiviams buvo pristatyta Lietuvos kariuomenė, moksleiviai rungėsi sportinės estafetės, rikiuotės, topografijos, lovų klojimo ir "proto mūšio" apie Lietuvos kariuomenę rungtyse. Kaip ir turi tokiomis progomis būti, praleimėjusių nebuvo – nugalėjo visi!

null
Sausumos pajėgų vėliavos žygis per Lietuvą
2018-11-13
img

Lapkričio 13 d. Klaipėdoje iškilmingai buvo duotas startas Sausumos pajėgų vėliavos žygiui per visus Sausumos pajėgų vienetus. Į vienijantį žygį karius išleido ir žygeiviams vėliavą įteikė Sausumos pajėgų vadas brg. gen. Valdemaras Rupšys. Sausumos pajėgų vėliavą nešė ir KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai.

null
KASP darbdavio diena
2018-10-06
img
Krašto apsaugos savanorių pajėgos organizavo KASP darbdavio dienos renginį, kuriame dalyvauja įstaigų, įmonių vadovai, atstovai, asmenys remiantys, palaikantys ar kitaip prisidedantys prie savanorių pajėgų užduočių vykdymo.
null
Į Jungtinių Tautų operaciją Malyje išlydėta ketvirtoji Lietuvos karių pamaina
2018-10-05
img

Spalio 5 d. Klaipėdos piliavietės aikštėje į Jungtinių Tautų vadovaujamą situacijos stabilizavimo operaciją Malyje MINUSMA iškilmingai palydėta Lietuvos kariuomenės Pajėgų apsaugos vieneto karių ketvirtoji pamaina.

null
Sutartis su Palangos savivaldybe
2018-10-02
img

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė bei Palangos miesto savivaldybė tęs pradėtą bendradarbiavimą – antradienį minėtos rinktinės vadas, pulkininkas leitenantas Mindaugas Stackevičius ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasirašė tai patvirtinančią bendradarbiavimo sutartį.

null
Judrioji mugė
2018-09-28
img
Klaipėdos "Švyturio" arenoje vyko tradicinė, jau penktąjį kartą vykstanti "Judrioji mugė", kurios metu sporto mokyklos, klubai, būreliai pristato savo veiklą moksleiviams. Mugėje rinktinės kariai demonstravo savanorių pajėgose naudojamą ginkluotę, karo prievolės ir komplektavimo tarnyba supažindino su galimybėmis tarnauti Lietuvos kariuomenėje.
null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media