Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdybos kariai lankėsi vaikų globos namuose

2013-12-19
image
 

Šių metų gruodžio 18 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai lankėsi Naujojo Daugėliškio vaikų globos namuose, esančiuose Ignalinos raj. Susitikimo metu kariai perdavė logistų linkėjimus ir savo iniciatyva bei lėšomis paruoštas kalėdines dovanėles. 

Tai jau aštuntas kartas, kai kariai jaukiausias metų šventes pasitinka kartu su vaikų namų auklėtiniais. Šiais metais prie Logistikos valdybos prisidėjo ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Karo prievolės ir komplektavimo karys, kuris supažindino vaikus su galimybėmis tarnauti Lietuvos kariuomenėje, leido pašaudyti iš šratasvydžio ginklų ir pravedė kelis kariškus užsiėmimus. Kariai ir darbuotojai asmeniškai kiekvienam vaikui paruošė po dovanėlę su laišku.

Vaikų namų auklėtiniai kaip ir kasmet nepagailėjo jėgų ir laiko ruošdamiesi susitikimui su Logistikos valdybos atstovais. Pačių sukurtas eiliuotas vaidinimas, kuriame vaidino visi vaikų namų auklėtiniai, pralinksmino ir sužavėjo karius. Kaip po apsilankymo Vaikų globos namuose kalbėjo srž. Jolita Seibutienė, „tokie susitikimai su vaikais, praturtina ne tik jų kasdienybę, bet ir mūsų širdis. Vaikų namuose pamatėme daug potencialių karių, kurie noriai matavosi aprangą, ekipuotę, klausinėjo apie kario tarnybą ir su nekantrumu laukė, kada ir jie galės tapti kariais."

Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai su Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų aklėtiniais draugauja jau nuo 2006 m. Bendradarbiavimas su vaikais vyksta karių iniciatyva. Vasarą planuojama pasikviesti Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų vaikus bei jų auklėtojus į svečius į Vilnių.

 

Nuotraukų autorius - kpt. Vytautas Gylys

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media