Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdybos kariai bei darbuotojai susirungė kasmetinėse sporto žaidynėse

2013-09-23
image

Š. m. rugsėjo 20 d. vyko tradicinės Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos padalinių sporto žaidynės. Šiemet šventė vyko Lietuvos karo akademijos teritorijoje. Dalyviai galėjo išbandyti save komandinėse futbolo, tinklinio, karinės estafetės ir krepšinio rungtyse, patikrinti rankos taiklumą mėtant krepšinio baudas, smiginį ir karinę granatą, išsiaiškinti stipriausius ir vikriausius rankų lenkimo, stalo teniso rungtyse.


Kasmet daugiausiai prizinių vietų surinkusi komanda turi teisę laimėti pereinamąją žaidynių taurę. Šiemet komandinę Žaidynių taurę jau antrus metus iš eilės iškovojo Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono komanda. Antroji vieta atiteko Depų tarnybos komandai, o trečioji - Karo medicinos tarnybai.


Sporto šventė - tai ne tik fizinį aktyvumą skatinantis ir jo naudą propaguojantis renginys, tačiau ir gera proga visų septynių Logistikos valdybos padalinių kariams bei darbuotojams susitikti, pabendrauti neformalioje aplinkoje.


Informaciją parengė l. e. Logistikos valdybos Viešųjų ryšių karininko pareigas vyr. ltn. Irina Černiauskienė

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media