Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Būtinųjų karinių žinių klausytojų vizitas į Oro gynybos batalioną

2009-12-18
image

Š. m. gruodžio 16 d. Oro gynybos batalione lankėsi gen. Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Būtinųjų karinių žinių įsigijimo kurso klausytojai. Kadangi gamta nepagailėjo žvarbaus ir šalto oro, svečiai dar labiau pajuto žiemos ypatumus. Tą dieną batalione vyko „DELTA" budrumo lygio pratybos. Per šias pratybas kiekvienas atvykstantis per vartus į batalioną yra kruopščiai patikrinamas metalo detektoriumi, prašoma parodyti turimus su savimi asmeninius daiktus, tikrinamos transporto priemonės ir panašiai. Visų šių procedūrų neišvengė ir svečiai, kurie vėliau šį įvykį aptarinėjo, kaip savotišką šou.


Praėjus kruopščią patikrą svečiai susipažino su Oro gynybos bataliono ginkluote ir technika, patys pabandė, ką reiškia stebėti ir sekti taikinius monitoriuje. Vėliau lankytojai susipažino su bataliono artimo nuotolio raketinės sistemos RBS-70 treniruokliais, smalsiausieji susipažino ir išbandė šią sistemą.

 

  
  


Susitikimas batalione baigėsi bendraujant klasėje, gurkšnojant karštą arbatą bei klausantis prezentacijos apie Oro gynybos batalioną. Iš bataliono svečiai, su tikėtais ir netikėtais įspūdžiais iškeliavo į Karinių oro pajėgų Aviacijos bazę, po to jų kelionė driekėsi į pajūrį. Ten jų laukė pažintis su karinėmis jūrų pajėgomis.

 

 


Civilių ir karių bendradarbiavimo specialistas
vyr. srž. Raimundas Kovas

 


Nuotraukos vyr. srž. R. Kovo

2013-03-28 04:16

uxuxruhylfh

m4jMSo gesndalujipn
2013-03-26 04:42

cxvhayk

OObKKQ , [url=http://sniclihkrlyf.com/]sniclihkrlyf[/url], [link=http://idrcieqdiubd.com/]idrcieqdiubd[/link], http://glmtrnsnkdhh.com/
2013-03-25 10:25

Roniel

Way awesome, some leiiagmtte factors! I recognize you producing this informative article accessible, the remainder of the website is additionally substantial top quality. Have a very exciting.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media