Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų vadas dalyvauja Baltijos jūros regiono strategijos forume

2019-10-30
image

Š. m. spalio 29-31 d. Karinių jūrų pajėgų vadas flot. adm. Arūnas Mockus dalyvauja Baltijos jūros regiono strategijos forume, kurį kartu su Vokietijos karinėmis jūrų pajėgomis organizuoja Kylio universiteto Saugumo politikos institutas. 


Pagrindinė forumo tema – saugumo situacijos pokyčiai ir pagrindiniais iššūkiai, su kuriais susiduria NATO šiauriniame flange ir ypač Baltijos jūros regione. Forumo metu rengiami pristatymai, vyksta diskusijos, susijusios su vieningo atsako į įvairias šiame regione vyraujančias grėsmes formavimu, taip pat aptariamas regioninių pratybų ,,BALTOPS“, ,,Šiauriniai krantai", ,,Trišakė jungtis" ir kt. vaidmuo. Taip užtikrinamas NATO ir ES šalių pasirengimas reaguoti į besikeičiančios geopolitinės situacijos iššūkius.


Ypatingas dėmesys yra skiriamas Vokietijos įgyvendinamam DEU MARFOR ir Baltijos regiono jūrinio komponento vadavietės (angl. Baltic Maritime Component Command) projektui. Forumo paraštėse vyks Lietuvos karinių jūrų pajėgų vado susitikimas su Vokietijos KJP vadovybės atstovais.


vyr. lvn. Michailo Karpuzovo nuotrauka

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media