Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione vyko vertinamosios lauko pratybos „Geležinė valia – 3“

2013-10-18
image
Spalio 14-18 dienomis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione vyko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos vertinamosios lauko pratybos „Geležinė valia-3".

Šių pratybų pagrindinis tikslas buvo įvertinti Garbės sargybos kuopos sugebėjimą vykdyti skiriamas užduotis pagal nustatytus standartus ir keliamus reikalavimus, siekiant tobulinti karinį rengimą.

Savaitę prieš vertinamąsias lauko pratybas vyko bataliono štabo karių darbas - gavus aukštesnio vado įsakymą buvo planuojama operacija pagal Sprendimo priėmimo proceso procedūras ir parengtas bataliono vado įsakymas padaliniams.

Paskelbus įsakymą padaliniams, prasidėjo parengto operacijos plano įgyvendinimas realioje vietovėje - nuolatinėje bataliono dislokacijos vietoje ir jos prieigose. Buvo vykdomos vadaviečių apsaugos, konvojavimo, vadaviečių perkėlimo ir kitos užduotys, remiančios batalionui iškeltą uždavinį.

„Šios pratybos išsiskyrė tuo, kad planavimas ir vykdymas buvo paremti realiai esančiomis struktūromis, infrastruktūra ir įranga. Pasiektas tikslas - ne tik įvertinti Garbės sargybos kuopos pasirengimą vykdyti iškeltas užduotis, bet ir identifikuoti kovinio rengimo, įrangos komplektavimo/veikimo bei procedūrų spragas. Trūkumų išryškinimas leidžia nubrėžti gaires batalionui judėti pirmyn," - reziumuodamas pratybas kalbėjo pratybų vadovas bataliono štabo viršininkas majoras Linas Sadauskas.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono pagrindinis uždavinys - būti pasirengus užtikrinti strateginio ir operacinio lygmens vadaviečių funkcionavimą. Bataliono kariai taip pat reprezentuoja Lietuvos valstybę ir kariuomenę oficialiuose renginiuose.

Štabo bataliono informacija
Vyr. eil. Kristijono Pinskaus nuotraukose - pratybų akimirkos
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media