Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2016 - 08) naujienų archyvas

Prasideda Geriausio Sausumos pajėgų skyriaus varžybos, jose pirmą kartą dalyvaus ir šauktiniai, kaip svečiai - Latvijos, Lenkijos, Portugalijos ir JAV kariai
2016-08-22
img

Rugpjūčio 23–26 d. Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone ir Jonavos bei Kaišiadorių rajonų apylinkėse vyks Sausumos pajėgose kiekvienais metais organizuojamos Geriausio Sausumos pajėgų pėstininkų skyriaus varžybos, kuriose dėl geriausio skyriaus titulo varžysis geriausi pėstininkų skyriai iš Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų ir NATO partnerių valstybių. Šiais metais varžybose planuoja dalyvauti apie 200 karių.

null
Karinių oro pajėgų sraigtasparnis atliko dvigubą paieškos ir gelbėjimo operaciją
2016-08-22
img

Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8, pakilęs iš Kaune esančio Paieškos ir gelbėjimo posto atliko dvigubą paieškos ir gelbėjimo operaciją Jonavos apylinkėse ir Kėdainių rajone.

null
Ministras J. Olekas: „Pasirašyta sutartis dėl 88 pėstininkų kovos mašinų įsigijimo – tai ženklas, kad Lietuva rūpinasi savo saugumu ir investuoja į jį“
2016-08-22
img

Vaizdo medžiaga (aut. vyr.srž. sp. Lukas Kalvaitis)

Rugpjūčio 22 d. Krašto apsaugos ministerijoje pasirašyta sutartis dėl pėstininkų kovos mašinų (PKM) pirkimo Lietuvos kariuomenei. Už 385,6 mln. eurų bus įsigytos 88 pėstininkų kovos mašinos, pagamintos pagal Lietuvos kariuomenės iškeltus reikalavimus.

null
A.Sakalausko žūtį pagerbė kova futbolo aikštėje
2016-08-19
img

Rugpjūčio 17-18 d. Alytuje Dainavos pagrindinės mokyklos stadione vyko futbolo turnyras, skirtas 25-osioms kario savanorio Artūro Sakalausko žūties metinėms paminėti. Kasmetiniame turnyre šiemet dalyvavo šešios Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių, Karo policijos ir dvi Lietuvoje dislokuotų Portugalijos karių komandos. Turnyro dalyviai varžėsi dviejuose pogrupiuose, žaidžiant pagal mažojo futbolo taisykles.

null
Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai dalyvaus Ukrainos ir Moldovos valstybinėse šventėse
2016-08-19
img

Šią savaitę Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai dalyvaus Ukrainos ir Moldovos nepriklausomybės dienų minėjimo renginiuose: Kijeve – būrys, Kišiniove – vėliavos grupė.

null
Į pratybas Lietuvoje plaukiantis Vokietijos karinių jūrų pajėgų laivas išgelbėjo į nelaimę patekusią lenkų jachtos įgulą
2016-08-19
img

Rugpjūčio 19 d. į Lietuvą dalyvauti kitą savaitę vyksiančiose tarptautinėse pratybose Baltijos jūroje „BALTRON SQUADEX II-16 plaukęs Vokietijos karinių jūrų pajėgų laivas FGS WEILHEIM, koordinuojat Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui, išgelbėjo į audrą patekusius lenkų jachtos keleivius.

null
Po šauktinių tarnybos Lietuvos kariuomenėje tarnauti liekanti j.eil. I. Čičinskaitė: „Su tokiais žmonėmis aš ir noriu dirbti “
2016-08-18
img

Rugpjūčio 19 d. per iškilmingą rikiuotę Rukloje į atsargą bus išleista apie 80 Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės kuopose – žvalgų, štabo, ryšių – tarnavusių nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių. Daugiau nei pusė jų pareiškė norą tapti profesinės karo tarnybos kariais ir toliau tęs tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

null
Vaikai kartu su NATO štabo kariais Rukloje žais futbolą su Europos čempionato nugalėtojos Portugalijos kariais
2016-08-18
img

Rugpjūčio 19 d. Vilniuje veikiantis NATO pajėgų integravimo vienetas kartu su Lietuvos kariuomenės mechanizuotąja pėstininkų brigada „Geležinis Vilkas“ Šiaulių vaikų globos namų „Šaltinis“ vaikams ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro atstovams rengia išvyką į Rukloje dislokuotą brigadą. Jos metu vaikai svečiuosis brigadai „Geležinis Vilkas“ priklausiančiame Romualdo Giedraičio artilerijos batalione, susipažins su kariais, apžiūrės jų turimą techniką.

null
Karinės oro pajėgos pakvietė į pasimatymą su lėktuvais Kauno oro uoste
2016-08-18
img

Rugpjūčio 20 d., 11.00 val. Kauno oro uoste prasidėjo šventė – „Pasimatymas su lėktuvu“! Kiekvienas šventės dalyvis turėjo galimybę susipažinti ne tik su Kauno oro uosto darbu, bet ir paliesti karinius, civilinius, taip pat lietuvių konstruktorių sukurtus lėktuvus, vaikų laukė jiems skirta edukacinė programa.

null
Sunegalavęs jachtos keleivis Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro pastangomis perduotas medikams
2016-08-17
img

Rugpjūčio 16 d. padedant Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui nuo jachtos Baltijos jūroje nukeltas ir medikams perduotas sunegalavęs asmuo.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media