Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Vyko tarptautinis karių metodinio rengimo seminaras

2015-03-27
image

Kovo 24-27 d. Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre vyko tarptautinis karių metodinio rengimo seminaras, kuriame patirtimi rengiant instruktorius ir treniruojant rengimo karius dalijosi Danijos kariuomenės Mūšio ir paramos ugnimi centro specialistai - kapitonas Ladefoged Ole Kohl ir seržantas majoras Christensen Niels Møller. Seminare su specialistais iš Danijos patirtimi dalijosi Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų karininkai ir puskarininkiai iš Juozo Lukšos mokymo centro, Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono bei Karaliaus Mindaugo husarų bataliono.

 

Pagrindinis seminaro tikslas - aptarti efektyvius, šiuo metu naudojamus metodikos būdus ir mokymo sistemas, tinkamas karių mokymui bei instruktorių rengimui. Seminaro metu buvo analizuojami Kagan (Cooperative Learning), Kolb, Jarvis ir 4 MAT mokymo modeliai bei metodai.

 

Juozo Lukšos mokymo centras ketina parengti optimalią programą žemesniojo lygmens vadų metodiniam rengimui, kad pastarieji sugebėtų padaliniuose mokyti ir treniruoti savo karius.

 

Pasak seminare dalyvavusio Danijos kariuomenės Mūšio ir paramos ugnimi centro specialisto kapitono Ladefoged Ole Kohl, šis pirmas vizitas Lietuvoje ir pažintis su Lietuvos kariuomene paliko jam labai gerą įspūdį, kariai kompetentingi ir siekiantys įgyti papildomų žinių. Kapitonas teigė, kad jam buvo garbė pristatyti Danijos kariuomenėje naudojamus mokymo ir treniravimo metodus ir jis yra dėkingas už draugišką priėmimą ir Lietuvos kolegų gebėjimą sklandžiai ir nuoširdžiai dirbti siekiant šiam seminarui užbrėžtų tikslų, atliekant paskirtą darbą be išankstinių nuostatų ir siekiant geriausio rezultato.

 

Tekstas - Kovos kursų eksperto št. srž. Sigito Maliausko, nuotraukos - Kovos kursų vyresn. eksperto kpt. Tomo Ilonio.

 

 

2016-01-06 23:44

Mellie

Arletcis like this are an example of quick, helpful answers.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media