Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Prasidėjo Tarptautinis instruktoriaus kursas

2014-04-29
image

Balandžio 28 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje (LKM) prasidėjo mėnesio trukmės Tarptautinis instruktoriaus kursas kareiviams ir puskarininkiams. Jame dalyvauja trylika karių iš Armėnijos, Gruzijos, Kazachstano, Moldovos ir Ukrainos.

 

Pagrindinis Tarptautinio instruktoriaus kursų tikslas - suteikti į kursus atvykusiems kareiviams ir puskarininkiams žinių ir įgūdžių, reikalingų planuojant ir rengiant karines pratybas.

 

Tarptautinio instruktoriaus mokymo programa sudaryta atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos Tarptautinių ryšių ir operacijų departamento direktoriaus 2010 m. sausio 14 d. raštą Nr. 10 IS-6-8-2 „Dėl partnerių šalių specialistų rengimo puskarininkių mokykloje" bei įvertinus šių dienų ne NATO šalių kariuomenių poreikius, vadovaujantis NATO valstybių ir Lietuvos kariuomenės patirtimi. Ji skirta ne NATO šalių kariuomenių instruktoriams rengti.

 

Mokymų metu dalyviai susipažins su karinio rengimo pagrindais, išmoks organizuoti ginkluotės ir šaudybos, mūšio ir fizinio rengimo pratybas. Kurso programa sudaryta siekiant tobulinti kursantų žinias ir įgūdžius, surengti teorines ir praktines pratybas kariams klasėje ir vietovėje, taikant pažangiausią karinės pedagogikos patirtį, naudojant technines vaizdo ir garso mokymo priemones.

 

Kursą veda LKM Puskarininkių mokyklos instruktoriai, baigę Instruktoriaus kursus NATO valstybėse. Kursai vyksta anglų kalba.

 

Šis Tarptautinis instruktoriaus kursas vyks iki gegužės 30 dienos. Kurso metu taip pat numatyta ir turininga kultūrinė programa po Lietuvą - užsienio šalių kariai turės galimybę susipažinti su Lietuvos istoriniu paveldu, kultūra.

 

LKM Štabo S5 skyriaus vyr. specialistė Irena Skuodienė

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media