Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Mažojo futbolo turnyrą laimėjo Karinių oro pajėgų komanda

2013-08-30
image

Rugpjūčio 28-30 d., minint 20-ąsias okupacinės kariuomenės išvedimo iš Lietuvos metines, Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalione surengtas mažojo futbolo turnyras. Tradiciškai į renginį pakviestos Kauno mieste dislokuotų karinių dalinių bei sukarintų institucijų komandos.

 

Šiais metais turnyre dalyvavo 10 komandų. Daugeliui jų jau tapo tradicija vasarą užbaigti šiuo renginiu. Kita vertus, šiemet į turnyrą įsitraukė ir nauji dalyviai. Tris dienas trukusią kovą laimėjo naujokai - Karinių oro pajėgų komanda. Antroji vieta atiteko būsimiesiems kariams - „Pretendentų“ komandai. Trečiąją vietą, įveikę Jėgerių I komandą, iškovojo Karo policininkai. Taip pat apdovanoti geriausias ir rezultatyviausias žaidėjai. Jais tapo Karinių oro pajėgų atstovas ir „Pretendentų“ komandos futbolininkas.

 

Per uždarymo ir apdovanojimų ceremoniją dalyvius pasveikino SOP Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono vadas, Karo medicinos tarnybos vadas pulkininkas Gediminas Macijauskas, turnyro steigėjai - atsargos pulkininkas leitenantas Saulius Veprauskas ir atsargos majoras Gediminas Reutas. Svečiai ne tik pasidžiaugė žaidėjų rezultatais, bet prisiminė ir turnyro istoriją, datą, kuriai paminėti skirtas mažasis futbolo turnyras.

 

Tai jau XVI tokio pobūdžio sportinis renginys. 1998 m. rugpjūčio 31 d., minint 5-ąsias okupacinės kariuomenės išvadimo iš Lietuvos metines ir Laisvės dieną, nutarta surengti ne tik minėjimą, bet ir mažojo futbolo turnyrą Krašto apsaugos sistemos Kauno įgulos daliniams. Šitaip prasidėjo graži tradicija, prie kurios jau po metų prisidėjo ir kitos Kauno regione dislokuotų sukarintų institucijų futbolo komandos. Pirmąjį pereinamąjį prizą komandai nugalėtojai - kariškai taiklų kamuolio smūgį simbolizuojantį senovinį pabūklą - įsteigė Kauno karininkų įgulos ramovė.

 

1993 m. rugpjūčio 31 d. pasirašytas bataliono teritorijoje stovėjusio Rusijos kariuomenės 108-ojo oro desanto pulko teritorijos perdavimo Vytauto Didžiojo jėgerių batalionui aktas. Iš Lietuvos Respublikos išvestas paskutinis okupacinės kariuomenės dalinys.

 

SOP VDJB informacija ir nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media