Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2012 - 12) naujienų archyvas

Aviacijos bazės kariai aplankė Šiaulių kūdikių namų auklėtinius
2012-12-20
img

Artėjant Kalėdoms, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės kariai ir civiliai tarnautojai tradiciškai lankė jų globojamų Šiaulių miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų auklėtinius. Jau penkti metai Aviacijos bazės kariai ir civiliai organizuoja labdaringus renginius, kurių metu kūdikių namams aukoja drabužėlius, žaislus, higienos reikmenis, pinigėlius, už kuriuos perkamos kūdikiams būtinos priemonės. Šiais metais prie Aviacijos bazės iniciatyvos prisijungė ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Šiaulių rinktinės pareigūnai.

null
Lietuvos kariuomenės vadas viešėjo Čagčarane
2012-12-19
img

Gruodžio 18 dieną, vizito Afganistane metu, Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG) stovykloje Čagčarane lankėsi Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius ir jo vadovaujama delegacija. Čia jis susitiko su PAG tarnaujančiais kariais ir civiliais ir Goro provincijos gubernatoriumi Sayedu Anwaru Rahmati (Sayed Anwar Rahmati).

null
Šiauliuose vyko štabo karininkų mokymai „Speigas 2012
2012-12-19
img

Gruodžio 18-19 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai dalyvavo štabo mokymuose „Speigas 2012". Mokymų metu kariai tobulino sprendimo priėmimo procesus planuojant operacijas ir užtikrinant jų nenutrūkstamumą. Šiuos mokymus organizavo ir stebėjo KASP štabo kariai.

null
Paskutinioji Goro provincijos atkūrimo grupė perima patirtį iš neseniai misiją baigusių karių
2012-12-19
img

Gruodžio 17-21 dienomis Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalione Rukloje (Jonavos r.) vyksta teorinių paskaitų ciklas, orientuotas į skirtingų užduočių vykdymą Afganistane. Mokymų metu savo patirtimi su misijai besirengiančia paskutiniąja Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG-17) karių pamaina dalijasi neseniai iš Goro provincijos grįžę PAG-15 kariai ir Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo atstovai.

null
Kęstučio bataliono kariai aplankė Viešvilės vaikų globos namus
2012-12-19
img

Gruodžio 19 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono seržantų klubas „Angis" aplankė Viešvilės (Jurbarko r.) vaikų globos namus. Apsilankymo metu kariai pasveikino vaikų namų jaunuosius gyventojus su artėjančiomis šventėmis - šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais.

null
Logistikos valdybos kariai į vaikų globos namus įnešė šventinės šilumos
2012-12-19
img

Gruodžio 18 d. Logistikos valdybos kariai apsilankė Naujojo Daugėliškio vaikų globos namuose. Artėjančių švenčių proga kariai atvyko ne tuščiomis - kartu su savimi atsivežė krūvą dovanų.

null
Juozo Lukšos mokymo centre - sprogstamųjų medžiagų ir sprogstamųjų užtaisų paieškos seminaras
2012-12-19
img

Gruodžio 18 d. Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre (Mokymo centras) Karo inžinerijos kursų ekspertai surengė seminarą tema „Sprogstamųjų medžiagų ir sprogstamųjų užtaisų paieškos". Seminare dalyvavo atstovai iš Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Muitinės departamento prie Finansų ministerijos, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos teritorinių muitinių, Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono.

null
Birutės batalione apžvelgti 2012 metai, apdovanoti labiausiai nusipelnę kariai
2012-12-19
img

Gruodžio 19 d. Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotajame pėstininkų batalione vyko naujametinis renginys ,,Metų Nominacijos 2012‘‘. Tradiciškai, baigiantis metams, buvo apžvelgti 2012 metais nuveikti darbai. Labiausiai savo darbais ir nuopelnais garsinę Birutės batalioną kariai buvo nominuoti skirtingoms kategorijoms, apdovanoti ir pagerbti. Renginyje dalyvavo ne tik Birutės bataliono kariai, bet ir priskirti Alytaus įgulos padaliniai.

null
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – geriausia kariuomenės metų sportininkė
2012-12-18
img

Gruodžio 18 d. Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje įvyko kasmetinis kariuomenės sportininkų ir specialistų, atsakingų už sporto renginius, pagerbimo ceremonija. Geriausius ir populiariausius sportininkus išrinko per 350 krašto apsaugos sistemos darbuotojų.

 

null
Lietuvos kariuomenės vadas lanko Afganistane tarnaujančius Lietuvos karius
2012-12-18
img

Nuo gruodžio 17 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius lankosi Afganistane, kur susitinka su šioje šalyje tarnaujančiais Lietuvos kariais, NATO operacijos Afganistane vadovybės atstovais, vietos valdžios ir saugumo pajėgų atstovais.

null
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media