Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Artilerijos bataliono kariai aplankė vaikų globos namus

2012-12-31
image

Gruodžio 21 d. Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai aplankė „Paparčio" vaikų globos namus Kaišiadorių rajone. Jie pasveikino mažuosius globos namų gyventojus ir personalą su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

 

Iš savo paaukotų lėšų kariai padovanojo vaikams buitinės technikos, stalo žaidimų, rogučių ir saldumynų. Prie šios gražios akcijos taip pat prisidėjo ir karių šeimų nariai, paaukodami žaislų ir šiltų drabužėlių. Kariai supažindino vaikus su Lietuvos kariuomene, Artilerijos batalionu, žaidė su globos namų auklėtiniais kariškus žaidimus, taip nors trumpam praskaidrinti jų kasdienybę.

 

Vaikai noriai bendravo, žaidė ir nekantriai laukė dovanėlių. Buvo be galo malonu stebėti nuoširdžiai besidžiaugiančius mažuosius ir matyti jų šypsenas.

 

Laikas vaikų globos namuose kariams prabėgo nepastebimai greitai, tačiau išvykdami pažadėjo kuo greičiau susitikti, toliau tęsti glaudų bendradarbiavimą ir artimiau pažindinti vaikus su Lietuvos kariuomene. „Paparčio" vaikų globos namų direktorė padėkojo kariams už iniciatyvą aplankyti vaikų globos namus ir parodytą gerumą.


Kontaktinis asmuo: laikinai einantis Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono Štabo S5 skyriaus viršininko pareigas vyr. ltn. Skirmantas Vikonis, mob. tel. 8 615 46557


Nuotr. aut. - grandinis Mantas Vaitulionis.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media