Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Seimo nariai lankėsi Rukloje dislokuotuose kariuomenės padaliniuose

2011-04-29
image

 

Balandžio 29 d. krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius su LR Seimo nariais lankėsi Lietuvos kariuomenės padaliniuose, dislokuotuose Rukloje (Jonavos r.).

 

„Labai džiaugiuosi, kad Seimo nariai nuoširdžiai domėjosi mūsų saugumo, kariuomenės problemomis. Tikiuosi, kad Seime turėsime daugiau palaikančių kariuomenę", - sakė R. Juknevičienė.

 

Seimo nariai buvo supažindinti su Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" štabu, jo struktūra, funkcijomis, įvairiais projektais. Parlamentarai taip pat lankėsi ir Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke.

 

Vėliau Seimo nariai apžiūrėjo ginkluotės ir technikos ekspoziciją, Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke susitiko su kariais bei vyko į Gaižiūnų poligoną, kur stebėjo karių pratybas su šarvuočiais.

 

A. Pliadžio (KAM)nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media